Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Editörlük ve İçerik Desteği
 
Kitap ve internet sitesi hazırlanması
Direksiyon Akademisi'nin sunduğu önemli hizmetlerden biri de içerik ve editörlük desteğidir. Deneyimli Ekip Lideri Onur Akçay öncülüğünde, içerik sağlama amacıyla çeşitli kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılmaktadır.

İleri ve güvenli sürüş teknikleri üzerine gazete ve dergi haberlerinin yanı sıra, kitap ve internet sitesi hazırlanması gibi doğru bilginin hayati önem taşıdığı konularda da çeşitli hizmetler vermekteyiz.

Kurumlara Faydası
Talep eden kurumlar için özel kitap ve dergi hazırlanabilmektedir. Örneğin; sigorta şirketlerinin kasko müşterilerine hediye edilmesi için hazırlanan, güvenli sürüş teknikleri kitap projesi.

Veya kullanıcılarına güvenli ve ileri sürüş tekniklerini anlatmayı misyon edinmiş bir lastik üreticisi için web sitesi (oyunlar, testler, ödüllü yarışmalar) hazırlanması.

Böyle bir web sitesi ile ürünlerinizi tanıtabilir, kullanıcılar ile aranızdaki bağı güçlendirebilir ve vüzyonunuzu daha iyi anlatabilirsiniz.

Bu noktada Direksiyon Akademisi uzman eğitmenlerine ve danışmanlarına vereceğiniz bilgilere göre, kurumunuza en uygun proje belirlenecek ve tarafınıza sunumu yapılacaktır.

makam şoförü eğitimi
özel şoför eğitimi
onur akçay

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr