Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Hakkımızda
 


Direksiyon Akademisi
2005 yılından bu yana sürüş ve sürücülük teknikleri eğitimleriyle yerli veya yabancı birçok firmaya kurumsal hizmetler sunan Direksiyon Akademisi, genç ve çağdaş eğitmen kadrosuyla uluslararası sürüş eğitimleri standartlarını yakalamayı vizyon olarak benimsemiştir.

Güvenli sürüş ve ileri sürücülük teknikleri eğitim merkezi Direksiyon Akademisi, eğitmen kadrosunda da oldukça hassas davranmaktadır. Yurt dışından sertifikasyona sahip eğitmenler, Direksiyon Akademisi eğitimlerinin kalitesi için önemli bir göstergedir.

2005 yılından bu yana sürücülük teknikleri eğitimleri veren Direksiyon Akademisi, 2008 yılında büyük bir başarıya imza atarak tüm dünyada uygulanan VIP Makam Şoförü Eğitimi ve VIP Özel Şoför Eğitimi'ni ülkemize getirmiştir.

VIP Makam - Özel Şoför Eğitimlerinin kalitesiyle adından sıkça söz ettiren Direksiyon Akademisi Türkiye'nin önde gelen firma - şirket - holding ve kurumlarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Sürücü değerlendirme testi, işe alım sürüş testi ve sürüş psikolojisi ölçüm testleriyle kurumların insan kaynaklarıyla işbirliği yapan Direksiyon Akademisi, danışmanlık hizmetiyle trafik kaza oranlarında da ciddi azalmalar sağlamaktadır.

Can güvenliğinin ön planda tutulduğu eğitimlerimizde sadece pratik değil, teorik bilgilerle de adaylarımızı güvenilir sürücü olmaları için destekliyoruz. Tüm eğitimlerimizin "güvenli sürüş teknikleri uzmanları" tarafından verildiğini lütfen unutmayınız.

Ekip Liderimiz

ONUR AKÇAY
Onur Akçay; İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanı,

Direksiyon Akademisi Ekip Lideri,

Editör, Televizyon Programcısı.

Devamı için tıklayınız....

ileri sürücülük teknikleri eğitimi
sürücü değerlendirme testi
makam şöförü eğitimi
özel şöför eğitimi
 

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr