Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Sürücü Değerlendirme Testi
 Araç teslim edilecek kişilere uygulanmalıdır
Sürücü değerlendirme testinin, araç teslim edilecek, sorumluluk yüklenecek ve trafikte kişi veya kurumları temsil edecek olan herkese uygulanması gerekmektedir. Teorik ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşan test katılımcının eksiklerini belirlemeye odaklanmıştır.

Görev gereği günün büyük bölümünü trafikte geçiren pazarlama satış kadrolarından tıbbi mümessillere, makam şoförlerinden özel şoförlere kadar geniş bir müşteri portföyüne uyguladığımız sürücü değerlendirme testi, olası tehlike ve trafik kazalarını işaret ederek çözüm yöntemlerini açıkça göstermektedir.

Kurumlara Faydası
Sürücü değerlendirme testine tabi tutulan adaylar hakkında "kişiye özel sonuç raporu" hazırlanmaktadır. Bu rapor adayın teorik bilgi seviyesini ve pratik sürüş becerilerini detaylarıyla anlatmaktadır.

Sürücü değerlendirme testi hizmetini alan kurumlar, trafiğe çıkacak tüm çalışanları hakkında detaylı bilgilere sahip olmaktadırlar. Özellikle insan kaynakları ve eğitim bölümleri trafik ve sürüş güvenliği açısından adayların eksiklerini görmekte, çalışma hayatında hangi eğitimlerin gerekli olduğuna daha sağlıklı karar vermektedirler.

Katılımcılara Faydası
Sürücü değerlendirme testine katılan kişiler farkında olmadıkları eksiklerini rahatça görebilmekte, kişisel gelişimleri için doğru adımlar atabilmektedir.

Ayrıca çalıştıkları veya çalışacakları firmanın iş ve can güvenliğine verdiği önemi görerek, firmaya bağlılıkları artmaktadır.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr