Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Özel Şoför Eğitimi
 Uluslararası kabul görmüş eğitim içeriği
Direksiyon Akademisi tarafından 2008 yılında ülkemize kazandırılan üç eğitimden (makam - özel ve aile şoförü eğitimi) ikincisi; Özel Şoför Eğitimi'dir. Üçlemenin kişilere özel eğitim içeriğine sahip biçimidir. Türkiye'de Özel Şoför Eğitimi'ni vermeye tek yetkin kurum olan Direksiyon Akademisi yurt dışında kabul görmüş eğitim içeriğini birebir olarak uygulamaktadır. Paket bir program olarak İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanları tarafından verilen eğitim de özel şoförlerinin bilmesi gereken tüm detaylar işlenmektedir.

Özel Şoförlük Eğitimi içeriğinde ; Güvenli sürüş ve ileri Sürücülük tekniklerinin yanı sıra, protokol kuralları, davranış ve görgü kuralları, beden dili, kıyafet ve imaj, misafir karşılama, hitabet ve ses tonu, tehlike anında yapılması gerekenler gibi önemli detaylar da yer almaktadır.

Özel Şoförlük Eğitimi ; Standart ve VIP eğitim olmak üzere iki paket halinde sunulmaktadır. Katılımcıların görevleri ve taşıdıkları kişilere göre paket önerisi Direksiyon Akademisi uzman eğitmenleri tarafından yapılmaktadır.

Özel Şoför Eğitimi'nin Faydası
Türkiye'ye Direksiyon Akademisi tarafından getirilen ve uygulanan Özel Şoför Eğitimi maksimum fayda odaklıdır. Katılımcı üzerindeki olumlu etkisi hemen eğitim bitiminde rahatlıkla gözlemlenebilecek özel bir eğitim türüdür. Kişiye özel role-play yöntemininde kullanıldığı Özel Şoförlük Eğitimi, katılımcı eksiklerine göre de şekillendirilebilmektedir.

Özel Şoför Eğitimi'ne katılan kişi şoförlerinin bilinç seviyesi yükselmekte ve temsil yeteneğinde önemli ilerlemeler kaydetmektedirler. Yönetici - şoför ve misafir - şoför ilişkilerinde neler yapması gerektiğini bilen, beden dilini iyi kullanan, nezaket ve centilmenlik kurallarında hassas, güvenli sürüş kurallarına hakim, tehlike ve saldırı anında yapması gerekenlere odaklanan özel şoförler, kişi prestijini en üst seviyede tutmaktadırlar.

Özel Şoförlük Eğitimi'nin Şoförlere Faydası
Direksiyon Akademisi tarafından Özel Şoför Eğitimi'ne tabi tutulan ve sertifikasyondan geçen katılımcılar, bilinçli, bilgili, meslek kurallarına hakim, ve sertifikalı özel şoför olduklarını kanıtlarlar. Bu sebepten dolayı Direksiyon Akademisi'nden Özel Şoför Sertifikası alan katılımcılar çok kısa sürede tercih edilmektedirler.

Önemli kişilerin (Yönetici, Milletvekili, Sanatçı vb) Direksiyon Akademisi Özel Şoförlük Sertifikası'nı bir kriter olarak belirlediği çalışma hayatında, gelişi güzel, bilgisiz, donanımsız, sertifikasız özel şoförlere yer kalmamaktadır. Bu nedenle eğer özel şoförlük mesleğiniz ise, veya mesleğiniz olmasını istiyorsanız sertifika alarak üst düzey özel şoförler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr