Bize Ulaşın
Hakkımızda
AnasayfaGÜNCEL HABERLERTürkiye Finans Katılım Bankası Şoförlerinin Eğitimleri Tamamlandı
Türkiye Finans Katılım Bankası şoförleri Direksiyon Akademisi tarafından ülkemize kazandırılan VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi'ne katıldılar. Paket bir program olarak verilen eğitim katılımcılardan büyük beğeni topladı.

Direksiyon Akademisi Ekip Lideri Onur Akçay önderliğinde düzenlenen eğitimde güvenli ve ileri sürüş tekniklerinden protokol kurallarına, saldırgan sürüşten karayolu hipnozuna kadar birçok konuya yer verildi.


Spektra Jeotek Çalışanlarına Off-Road'a Giriş ve Güvenli Sürüş Eğitimi Verildi
Ankara merkezli Spektra Jeotek firma çalışanlarına verilen,
4x4 off-road'a giriş ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi başarıyla tamamlandı. Eğitimde, arazi tırmanış ve inişlerindeki önemli noktalar, su geçişleri gibi hassas noktaların önemi vurgulandı.

Niğde'de başlayan 4x4 off-road'a giriş ve güvenli sürüş teknikleri eğitimi sırasıyla Malatya, Erzincan, Gümüşhane ve Giresun illerinde devam etti. Mitsubishi L200 pick-up kullanan personele iş güvenliği açısından önemli konular örneklerle anlatıldı.


Türk Hava Yolları'nın Şoför Eğitimlerinde yeni çözüm ortağı; Direksiyon Akademisi
Türkiye'nin dünyaca ünlü markası Türk Hava Yolları, VIP Makam Şoförü - Özel Şoför Eğitimi için Direksiyon Akademisi'ni tercih etti. Protokol ve davranış kuralları, misafir karşılama gibi konularında yer aldığı eğitim VIP içerikle verildi.

Ülkemizde sadece Direksiyon Akademisi tarafından verilebilen VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi'nde tehlike ve saldırı anında yapılması gerekenler, stres ve öfke yönetimi gibi hayati önem taşıyan içeriklerde bulunmaktadır.


Marmara Belediyeler Birliği, Doğtaş ve Çalık Holding Eğitimleri Tamamlandı
Sürüş teknikleri eğitimlerinde Türkiye'nin önde gelen kuruluşu Direksiyon Akademisi portföyüne her geçen gün değerli referanslar eklenmektedir. Marmara Belediyeler Birliği de şoför eğitimleri için Direksiyon Akademisi'ni tercih etmiştir.

Direksiyon Akademisi'ne güvenen ve can güvenliklerinden sorumlu şoförlerini eğitimlerimize gönderen diğer kuruluşlar arasında, sektörlerinin önemli oyuncuları Doğtaş ve Çalık Holding'de bulunmaktadır.


Coca - Cola'da Direksiyon Akademisi'ni Çözüm Ortağı Olarak Seçti
Dünyanın ve ülkemizin önde gelen markalarından Coca - Cola, şoför eğitimleri için Direksiyon Akademisi'ni tercih etti. Kurum çalışanlarına özel olarak verilen VIP eğitimi, İleri Sürücülük Teknikleri Uzmanı Onur Akçay yönetti.

Trafikteki hayati kurallardan doğru sürüş pozisyonuna, gizli buzlanmadan sisli hava koşullarında dikkat edilmesi gerekenlere kadar uzanan geniş bir içerikle verilen eğitimde, role - play uygulamalarına da yer verildi.


Garanti Portföy ve Garanti Mortgage Şoförlerinin Eğitimi Tamamlandı
Türkiye'de VIP Makam Şoförü Eğitimi - VIP Özel Şoför Eğitimi'nde tek yetkin merkez olan Direksiyon Akademisi, Garanti Portföy ve Garanti Mortgage kurumlarının da çözüm ortağı oldu.

Yönetici - makam ilişkisi, hitabet, davranış kuralları, beden dili, güvenli ve ileri sürüş teknikleri gibi önemli bir içerikle verilen eğitimde, kişiye özel role - play uygulamaları da katılımcılar üzerinde önemli iyileştirmeler sağlamıştır.


Çözüm Ortağımız Nobel İlaç'a Sürücü Değerlendirme Testi Hizmeti
Direksiyon Akademisi'nin uzun süreli ve önemli çözüm ortaklarından Nobel İlaç tıbbi mümessil adaylarına "Sürücü Değerlendirme Testi" uygulandı. Tüm adaylar trafiğe çıkmadan teorik bilgi ve pratik seviye açısından kontrol edildi.

Daha sonra ise katılımcıların test sonuçlarından belirlenen eksiklere göre güvenli sürüş teknikleri eğitimi verildi. Tüm tıbbi mümessillerini kontrol ederek ve güvenli bir şekilde trafiğe çıkarmayı misyon edinen Nobel İlaç'a teşekkürlerimizle...


Tamamlanan Eğitimler; İgdaş, Sabah-ATV, Finansbank, Oyak Yatırım, Erdemir Çelik
İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İştiraki İgdaş, Turkuvaz Holding bünyesindeki Sabah - ATV, Finansbank bünyesinde Finans Portföy ve Finans Invest, sürüş eğitimleriyle Direksiyon Akademisi'nin seçkin referansları arasında yerlerini aldılar.

Ayrıca Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO),Oyak Yatırım, OlmukSA ve Erdemir Çelik kurumları da sürüş teknikleri eğitimleri için Direksiyon Akademisi'ni seçtiler. Bu önemli kuruluşlarda Direksiyon Akademisi portföyünü girmişlerdir.


Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr