Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi
 

Sürücü eksiklerine göre güvenli sürüş teknikleri
Direksiyon Akademisi güvenli sürüş teknikleri eğitimleri her seviyedeki sürücünün alması gereken eğitimler dahilindedir. Yeni ehliyetini almış kullanıcılardan, uzun süredir trafikte olan sürücülere kadar geniş bir kitleye hitap eden güvenli sürüş teknikleri eğitimi, en fazla tercih edilen seçeneklerdendir.

Teorik ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşan güvenli sürüş teknikleri eğitimleri, kişi sayısı ve katılımcı ihtiyaçlarına göre bir veya iki günlük programlarla uygulanmaktadır. Kurumlara özel ve kişilere özel olarak düzenlenen eğitimlerden önce yapılan ön test ile katılımcıların ihtiyaçları belirlenir.

Test Sonuçlarıyla Belirlenen Özel İçerik
Test sonuçlarından ortaya çıkan eksiklere göre katılımcılara özel bir güvenli sürüş teknikleri eğitim programı düzenlenir. Bu programda standart güvenli sürüş teknikleri eğitim içeriğinin yanı sıra, katılımcıların eksiklerine göre ekstra konularda eklenip - çıkarılarak maksimum fayda sağlanır.

Sürücülerin eksiklerinin üzerinde hassasiyetle durulan güvenli sürüş teknikleri eğitiminin pratik uygulaması iki şekilde yapılmaktadır. Trafiğe kapalı alanda yapılan pratik uygulamalar veya birebir sürücüyle trafiğe çıkma şeklinde düzenlenen pratik eğitimlerden en yararlı olanı, katılımcıların durumlarına göre Direksiyon Akademisi uzman eğitmenleri tarafından önerilir.

Kurumlara ve Katılımcılara Faydası
Direksiyon Akademisi güvenli sürüş teknikleri eğitimi trafik bilgisinden doğru sürüş pozisyonuna, ağırlık transferinden panik frene kadar uzanan geniş bir içerikle sunulmaktadır. Bu yüzden eğitim öncesi yapılan sürücü analizleriyle kuruma özel "butik" bir eğitim içeriği de oluşturulabilmektedir.

Otomobil sürücülerinden 4x4 kullanıcılarına kadar hedef kitlesi geniş olan güvenli sürüş teknikleri eğitimleri, firmaları maddi ve manevi kayıplardan korur, sosyal sorumluluklarını yerine getirmelerini sağlar. Bireylerinde bilinçli ve güvenli birer sürücü olmasını sağlar, trafikte kendisinin ve diğer insanların can - mal güvenliğini korumasını amaçlar.

 

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr