Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Sürüş Psikolojisi Ölçüm Testi
 Saldırgan Sürücü mü? Güvenli Sürücü mü?
Avrupa ve Amerika'da yaygın olarak uygulanan, sürücülerin araç kullanırken sergiledikleri tavırları ortaya koyan sürüş ve sürücü psikolojisi ölçüm testleri, ülkemizde Direksiyon Akademisi tarafından başarıyla uygulanmaktadır.

Güvenli ve ileri sürüş teknikleri, psikolog ve sosyolog uzmanları tarafından hazırlanan ve değerlendirilen sürüş - sürücü psikolojisi ölçüm testleri, insanların saldırgan ve güvenli sürücü özelliklerini ortaya çıkarır.

Teorik veya teorik - pratik olmak üzere iki paket halinde uygulanabilen ölçüm testleri, Direksiyon Akademisi eğitmenleri tarafından uygulanır. Daha sonra sonuçlar uzmanlar tarafından değerlendirilir ve sonuç raporu sunulur.

Kurumlara Faydası
Direksiyon Akademisi tarafından ülkemize kazandırılan sürüş ve sürücü psikolojisi ölçüm testleri araç kullanan herkese uygulanabilir. Özellikle pazarlama ve satış kadroları, öğrenci servisleri, makam ve özel şoförler gibi çalışma hayatının büyük bölümünü trafikte geçiren kişilere tavsiye edilmektedir.

Çünkü sürüş ve sürücü psikolojisi ölçüm testleri yoğun stres altında çalışan insanların yardımcısı olmaktadır. Sonuç raporuna göre stresin azaltılması ve daha az hata yapması için önlemler alınmasını sağlamaktadır.

Bu sebepten dolayı kendisinin, taşıdıkları insanların ve trafikteki diğer sürücülerin can güvenlikleri tehlikeye atmadan araç kullanmaya başlarlar. Kişi ve kurumların prestijlerini de tehlikeye atmazlar.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
<www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr