Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


 
ONUR AKÇAY
Onur Akçay; İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanı, Direksiyon Akademisi Ekip Lideri, Editör, Televizyon Programcısı.

Eğitmenlik kariyerine 1999 yılında ileri ve güvenli sürüş teknikleri ile başladı. Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya'da, dünyanın önde gelen kurumlarında "eğiticinin eğitimi" programını başarıyla tamamladı.

Eğitmenlik sertifikalarıyla kurumsal ve bireysel olarak 80 binin üzerinde kişiye trafik, güvenli sürüş teknikleri ve ileri sürücülük teknikleri eğitim ve semineri veren Akçay, 2005 yılından bu yana Direksiyon Akademisi ekip liderliğini üstlendi.

"Sürücü Değerlendirme ve Analiz" ve "Sürüş Psikolojisi" alanlarında da uzmanlığı bulunan Onur Akçay, 2008 yılında " VIP Makam - Özel Şoförlük " eğitimini Türkiye'ye getirmiştir. Orijinal içeriği Fransa'dan alınan bu eğitimi uygulama yeterliliği bulunan Türkiye'deki tek eğitmen olma unvanını taşımaktadır.

Katıldığı birçok yarışma ve organizasyonda "en pratik eğitmen", "en hızlı eğitmen" belgeleri kazanmış olan Onur Akçay, NTV Otomobil Editörü, EVO Dergisi Test Editörü ve dünyaca ünlü F1 Racing Dergisi'nde Otomobil Editörü görevlerini üstlendi. Halen Direksiyon Akademisi Ekip Lideri olarak görev yapan Akçay aynı zamanda birçok televizyon kanalına otomobil ve sürüş güvenliği konularında editörlük desteği veriyor.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr