Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Teorik Bilgi Seviye Tespit Sınavları
 
Seviye Tespit
Ülkemizin önde gelen birçok kurum ve kuruluşu çalışanlarına ileri sürücülük teknikleri veya güvenli sürüş teknikleri gibi eğitimler aldırmaktadır.

Fakat Direksiyon Akademisi, gelişi güzel verilen eğitimlerin yararlı olmadığını ve sadece "alınmış olmak için alındığını" savunmaktadır.

Çünkü bu tür teknik eğitimlere katılan sürücülerin büyük bir bölümü temel konularda eksiktir. Bundan dolayı ilk olarak katılımcıların bilgi seviyesini ortaya koyan teorik bilgi seviye tespit sınavlarının uygulanması gerekmektedir.

Maksimum Fayda
Aksi takdirde katılımcıların eksikleri belirlenmeden eğitimler verilecek ve sadece küçük çapta ilerlemeler sağlanacaktır. Direksiyon Akademisi bu noktada devreye girerek farkını ortaya koymaktadır.

2005 yılından beri çözüm ortaklarımızdan gelen eğitim taleplerini bu şekilde karşılayarak maksimum faydaya ulaşmalarını sağlamaktayız.

Katılımcıların eksiklerini kapatmaya yönelik "nokta atışı" dokunuşları sadece böyle bir yöntemle yapabilmekteyiz. Kullandığımız method katılımcının kişisel gelişimine büyük katkı sağladığı gibi, kurumunda gereksiz eğitimler alarak maddi kayıplar yaşamasını önlemektedir.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr