Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi
 İleri Sürücülük Teknikleri Eğitimi Özellikleri
Direksiyon Akademisi ileri sürüş teknikleri eğitimleri tamamen trafik ve sürücü güvenliğine yöneliktir. Ülkemizde "ileri sürücülük teknikleri" denildiğinde, agresif veya akrobasik hareketlere yönelik sürüş tarzı akla gelmektedir. Fakat tüm dünyada ileri sürüş teknikleri eğitimi trafikte sürücülerin zor durumlarla başa çıkılması için düzenlenmektedir.

İleri sürücülük teknikleri eğitimleri ehliyeti bulunan, araç hakimiyeti sorunsuz kişilere verilir. Acemi veya trafiğe yeni çıkmış sürücülerin güvenli veya defansif sürüş teknikleri eğitimlerine yönelmesi daha doğru olmaktadır. Çünkü temel bilgileri almadan "ileri ve teknik" detayları öğrenmek katılımcılara faydalı olmamaktadır.

Sürücülerinizin "ileri sürüşe" ihtiyacı var mı?
Trafiğe kapalı alanda, belirli istasyonlar hazırlanarak düzenlenen ileri sürüş teknikleri eğitimi, sürücülerin araçlarının limitlerini öğrenmelerini, fren ve ağırlık transferi gibi önemli performansları görmelerini sağlamaktadır. Islak ve kuru zeminde frenleme, ıslak ve kuru zeminde viraj farkları gibi birçok faktörü bir arada görebilen sürücüler hayati değer taşıyan deneyimlerle eğitimden ayrılmaktadırlar.

Teorik ve pratik olmak üzere iki bölümden oluşan ileri sürücülük teknikleri eğitimleri, kişi sayısına ve istenilen programa göre bir veya iki günlük içerikle düzenlenmektedir. Can ve mal güvenliğini korumaya, sürücüleri bilinçlendirmeye yönelik düzenlenen ileri sürüş teknikleri eğitimi, talep doğrultusunda tüm Türkiye'de gerçekleştirilebilmektedir.

Kurumlara Özel Butik Çalışmalar
Direksiyon Akademisi çözüm ortaklarına özel yöntemlerle eğitimleri gerçekleştirmektedir. Öncelikle ileri sürüş teknikleri eğitimi talep eden kurum sürücülerinin haritası çıkartılır, bilgi seviye ve aldıkları eğitimler analiz edilir. Elde edilen sonuçlar firma ile paylaşılır ve uygun eğitim biçimi önerilir.

Bu noktada farkını ortaya koyan Direksiyon Akademisi, çözüm ortaklarını doğru eğitimlere yönlendirerek, zaman ve maddi kayıpların önüne geçmektedir. Örneğin; ileri sürüş teknikleri eğitimi talep eden bir firmanın sürücüleri analiz edilerek, gerçek ihtiyacın defansif sürüş teknikleri eğitimi olduğu saptanabilmektedir.

2005 yılından bu yana firmalara özel "butik" eğitim çalışmalarıyla başarıya ulaşan Direksiyon Akademisi, "standart bir içerik ve standart bir eğitim firması" anlayışıyla çalışmamayı misyon edinmiştir. Müşterilerimize özel olarak ürettiğimiz çözümler başarımızın en önemli nedenlerindendir.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr