Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Makam Şoförü Eğitimi
 Uluslararası kabul görmüş eğitim içeriği
Direksiyon Akademisi tarafından 2008 yılında ülkemize kazandırılan üç eğitimden (makam - özel ve aile şoförü eğitimi) birincisi; VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi'dir. Üçlemenin en geniş eğitim içeriğine sahip biçimidir. Türkiye'de Makam Şoförü Eğitimi'ni vermeye tek yetkin kurum olan Direksiyon Akademisi yurt dışında kabul görmüş eğitim içeriğini birebir olarak uygulamaktadır. Paket bir program olarak İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanları tarafından verilen eğitim de makam şoförlerinin bilmesi gereken tüm detaylar işlenmektedir.

Makam Şoförlüğü Eğitimi içeriğinde ; Güvenli sürüş ve ileri Sürücülük tekniklerinin yanı sıra, protokol kuralları, davranış ve görgü kuralları, beden dili, kıyafet ve imaj, misafir karşılama, hitabet ve ses tonu, tehlike anında yapılması gerekenler gibi önemli detaylar da yer almaktadır.

Makam Şoförü Eğitimi ; Standart ve VIP eğitim olmak üzere iki paket halinde sunulmaktadır. Katılımcıların görevleri ve taşıdıkları kişilere göre paket önerisi Direksiyon Akademisi uzman eğitmenleri tarafından yapılmaktadır.

Makam Şoförü Eğitimi'nin Kurumlara Faydası
Türkiye'ye Direksiyon Akademisi tarafından getirilen ve uygulanan Makam Şoförü Eğitimi maksimum fayda odaklıdır. Katılımcı üzerindeki olumlu etkisi hemen eğitim bitiminde rahatlıkla gözlemlenebilecek özel bir eğitim türüdür. Kişiye özel role-play yöntemininde kullanıldığı Makam Şoförü Eğitimi, katılımcı eksiklerine göre de şekillendirilebilmektedir.

Makam Şoförlüğü Eğitimi'ne katılan kurum şoförlerinin bilinç seviyesi yükselmekte ve firma - kişi - kurum temsilinde önemli ilerlemeler kaydetmektedirler. Yönetici - şoför ve misafir - şoför ilişkilerinde neler yapması gerektiğini bilen, beden dilini iyi kullanan, nezaket ve centilmenlik kurallarında hassas, güvenli sürüş kurallarına hakim, tehlike ve saldırı anında yapması gerekenlere odaklanan makam şoförleri, kurum ve kişi prestijini en üst seviyede tutmaktadırlar.

Bu sebepten dolayı ülkemizin önde gelen tüm kurumları Makam Şoförü Eğitimi'nde Direksiyon Akademisi'ni çözüm ortağı olarak belirlemişlerdir. Aktif olarak çalışanların yanı sıra, yeni işe alacakları makam şoförlerini de Direksiyon Akademisi'ne gönderen değerli çözüm ortaklarımız, sertifikalı makam şoförleriyle çalışmayı vizyon olarak benimsemişlerdir.

Makam Şoförü Eğitimi'nin Şoförlere Faydası
Direksiyon Akademisi tarafından Makam Şoförü Eğitimi'ne tabi tutulan ve sertifikasyondan geçen katılımcılar, bilinçli, bilgili, meslek kurallarına hakim, ve sertifikalı makam şoförü olduklarını kanıtlarlar. Bu sebepten dolayı Direksiyon Akademisi'nden Makam Şoförü Sertifikası alan katılımcılar çok kısa sürede tercih edilmektedirler.

Önemli kurum ve kuruluşların Direksiyon Akademisi Makam Şoförlüğü Sertifikası'nı bir kriter olarak belirlediği çalışma hayatında, gelişi güzel, bilgisiz, donanımsız, sertifikasız makam şoförlerine yer kalmamaktadır. Bu nedenle eğer makam şoförlüğü mesleğiniz ise, veya mesleğiniz olmasını istiyorsanız sertifika alarak üst düzey makam şoförleri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr