Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Aile Şoförü Eğitimi
 Uluslararası kabul görmüş eğitim içeriği
Direksiyon Akademisi tarafından 2008 yılında ülkemize kazandırılan üç eğitimden (makam - özel ve aile şoförü eğitimi) üçüncüsü; Aile Şoförlüğü Eğitimi'dir. Üçlemenin aile ve çocuk hizmeti içeriğine sahip biçimidir. Türkiye'de Aile Şoförü Eğitimi'ni vermeye tek yetkin kurum olan Direksiyon Akademisi yurt dışında kabul görmüş eğitim içeriğini birebir olarak uygulamaktadır. Paket bir program olarak verilen eğitim de aile şoförlerinin bilmesi gereken tüm detaylar işlenmektedir.

Aile Şoförlüğü Eğitimi içeriğinde ; Güvenli sürüş ve ileri Sürücülük tekniklerinin yanı sıra, çocuklara davranışlar, nezaket kuralları, bayan ve erkeğe davranışlar, beden dili, kıyafet ve imaj, misafir karşılama, hitabet ve ses tonu, tehlike anında yapılması gerekenler gibi önemli detaylar da yer almaktadır.

Aile Şoförü Eğitimi ; Standart ve VIP eğitim olmak üzere iki paket halinde sunulmaktadır. Katılımcıların görevleri ve taşıdıkları kişilere göre paket önerisi Direksiyon Akademisi uzman eğitmenleri tarafından yapılmaktadır.

Aile Şoförü Eğitimi'nin Faydası
Türkiye'ye Direksiyon Akademisi tarafından getirilen ve uygulanan Aile Şoförü Eğitimi maksimum fayda odaklıdır. Katılımcı üzerindeki olumlu etkisi hemen eğitim bitiminde rahatlıkla gözlemlenebilecek özel bir eğitim türüdür. Kişiye özel role-play yöntemininde kullanıldığı Aile Şoförlüğü Eğitimi, katılımcı eksiklerine göre de şekillendirilebilmektedir.

Aile Şoförü Eğitimi'ne katılan kişi şoförlerinin bilinç seviyesi yükselmekte ve temsil yeteneğinde önemli ilerlemeler kaydetmektedirler. Beden dilini iyi kullanan, nezaket ve centilmenlik kurallarında hassas, sürüş kurallarına hakim, tehlike ve saldırı anında yapması gerekenlere odaklanan aile şoförleri, güvenliği ön planda tutmaktadırlar.

Aile Şoförlüğü Eğitimi'nin Şoförlere Faydası
Direksiyon Akademisi tarafından Aile Şoför Eğitimi'ne tabi tutulan ve sertifikasyondan geçen katılımcılar, bilinçli, bilgili, meslek kurallarına hakim, ve sertifikalı aile şoförü olduklarını kanıtlarlar.

Önemli kişilerin (Yönetici, Milletvekili, Sanatçı vb) Direksiyon Akademisi Aile Şoförlüğü Sertifikası'nı bir kriter olarak belirlediği çalışma hayatında, gelişi güzel, bilgisiz, donanımsız, sertifikasız aile şoförlerine yer kalmamaktadır. Bu nedenle eğer aile şoförlüğü mesleğiniz ise, veya mesleğiniz olmasını istiyorsanız sertifika alarak üst düzey aile şoförleri arasında yerinizi alabilirsiniz.
Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr