Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Danışmanlık Hizmetlerimiz
 

Doğru Seçim
Direksiyon Akademisi kişi, kurum ve kuruluşlara birçok konuda danışmanlık hizmeti vermektedir. Özellikle filo yönetimi konusunda destek verdiğimiz firmalarda, yıllık trafik kazasına karışma oranlarında ciddi düşüşler sağlanmaktadır.

Çözüm ortaklığına gittiğimiz ülkemizin önemli kurum ve kuruluşları, şoför istihdamından önce adaylarını Direksiyon Akademisi sınav ve eğitimlerine tabi tutarlar.

Kime araç verilmelidir? Araç teslim edilmesi uygun olmayanlar kimlerdir? Riskli kullanıcı kimdir ve nasıl üstesinden gelinir? Sürüş psikolojisi araç teslim etmeye uygun mudur? gibi birçok soru ve sorun, Direksiyon Akademisi'nin danışmanlık hizmeti verdiği kurumlar için çözümü basit konulardır.

Kurumlara Faydası

Direksiyon Akademisi'nden danışmanlık alan firmalar, sürüş ve sürücü sorunları ile ilgili her konuda sınırsız destek almaktadırlar.

Şehir içi ve dışında, kurumun ve çalışanların ihtiyaçlarına göre sahaya müdahale eden Direksiyon Akademisi uzman eğitmenleri, işe alım süreçlerinden kaza yapan sürücülere verilecek desteğe kadar birçok konuda çözüm ortaklarının yanında olmaktadır.

Direksiyon Akademisi eğitmenleri özellikle işe alım ve personel seçimlerinde insan kaynakları bölümleriyle işbirliği yapabilmekte, Türkiye'nin birçok ilinde doğru sürücü seçimlerinin yapılmasında önemli rol oynamaktadır.

Trafik kazalarına karışan personelin kaza tespit tutanaklarının incelenmesi, değerlendirilmesi ve eksiklerin belirlenerek sürücülere eğitim hizmeti verilmesi de önemli danışmanlık hizmetlerimizden biridir.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr