Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


4x4 Off-Road Sürüş Teknikleri Eğitimi
 


4x4 Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi
Direksiyon Akademisi 4x4 araç kullanacaklar için güvenli sürüş eğitimleri de düzenlemektedir. Son yıllarda oldukça fazla talep gören pick-up ve jeep gibi dört çeker arazi araçlarının yollarımızda çoğalmasıyla birlikte birçok sürücü bilinçli bir kullanım açısından eğitim alarak yollara çıkmaktadır. Özellikle daha önce 4x4 araç kullanmayan sürücülerin bu tür araçların artı ve eksilerini öğrenmesinde hayati önem taşıyan birçok husus bulunmaktadır.

Pick-up ve arazi araçlarının en önemli özelliklerinin başında boyutları, ağırlıkları ve buna bağlı olarak yolda verecekleri tepkiler gelmektedir. Ağırlık transferinde yapılacak olan hataların veya kulaktan dolma bilgilerle araç kullanmanın tamiri mümkün olmayan hatalara yol açabileceğini unutmamak gerekmektedir.

4x4 Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi'nin Faydası
Tüm bu noktaları göz önünde bulundurduğumuzda, yeni kullanıcılar başta olmak üzere 4x4 araçların karakteristik özelliklerini, kuru ve yağışlı havalardaki performanslarını, ağır yükle yolculuk esnasında yapılması gerekenleri, toprak yolda dikkat edilecek hususları vb. içeren 4x4 off road güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinin alınması sürücülere ve firmalara büyük fayda sağlamaktadır.

4x4 off road sürüş teknikleri eğitimleri ; kurumların veya sürücülerin ihtiyaçlarına, isteklerine ve eksikliklerine göre düzenlenir. Katılımcıların hangi araçları kullandıkları, hangi güzergah ve yollarda seyahat ettikleri belirlenerek eğitimin odak noktası belirlenir.

Kişiye Özel Sonuç Raporu
Direksiyon Akademisi 4x4 off road güvenli sürücülük teknikleri eğitimleri öncesinde yapılan sınav, katılımcıların eksiklerini ve seviyelerini belirler. Bu yöntem gereksiz zaman ve maddi kaybı önleyerek maksimum fayda sağlar.

Kişilere özel olarak belirlenen eğitim içeriği uygulandıktan sonra, katılımcıların geldikleri nokta yapılan son sınav ile ortaya çıkarılır. Eğitim öncesi katılımcıların seviyeleri ve eğitim sonrası geldikleri nokta, Direksiyon Akademisi 4x4 arazi araçları güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinin kalitesini ortaya koymaktadır.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr