Bize Ulaşın
Hakkımızda
Anasayfa


Bireysel Direksiyon Eğitimi
 Bilinçli Eğitim Sürücülük Hayatınızı Etkiler
Direksiyon Akademisi güvenli sürüş teknikleri uzmanları tarafından verilen eğitimler katılımcıların eksiklerine göre düzenlenmektedir. İlk ders, adayın seviyesini tespit etmek için yeterli olmaktadır. Unutmayın ki; araç kullanmak alışkanlıklara dayalı egzersizler bütünüdür ve daha sürücülük hayatınızın başında alacağınız yanlış bilgiler sizleri hatalar zincirine sürükleyecektir.

Bireysel direksiyon eğitimine sağlıklı bir şekilde devam edebilmek için, adayın eksiklerinin tam olarak belirlenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde standart bir eğitim düzeni ile aday hem zaman hem de maddi kayba uğramaktadır.

Sürücülüğün Psikolojik - Teorik - Pratik Üçgeni
Direksiyon Akademisi bireysel direksiyon eğitimlerinde sadece pratik kullanım ile yetinilmez. Katılımcının iyi ve güvenli bir sürücü olabilmesi, trafikte diğer insanların can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaması için araç kullanmanın yanı sıra teorik bilgi düzeyi artılır, trafik bilgisi iyileştirilir.

Otomobil kullanmanın diğer önemli bir noktası da psikolojik yanıdır. Teorik bilgisi artırılan, pratik kullanımı iyileştirilen aday trafiğe entegre edilirken işin psikolojik yanıda unutulmamalıdır. Aksi takdirde sürücü de trafik korkusu başlayacak, kendini rahat hissedemeyecek ve hatalar yapacaktır. Yanlış eğitmen ve eğitim metoduyla oluşan bu korkular "trafik fobisi"ne kadar uzanan sorunları da beraberinde getirecektir.

Doğru Eğitmen Doğru Method
Bu yüzden Direksiyon Akademisi güvenli sürüş teknikleri uzmanları tarafından verilen bireysel direksiyon eğitimlerinde işin teorik - pratik ve psikolojik yanı düşünülerek doğru adımlar atılır. Aday tedirgin edilmeden, seviyesine uygun pratikler eşliğinde çalıştırılır.

Sığ trafikten ağır trafiğe kadar devam eden derslerde adayın ihtiyaç duyduğu tüm pratikler yapılarak kendine güvenmesi sağlanır. Direksiyon eğitimlerinin süresi kişiye göre değişmektedir. Bir kişiye günde en az 2 saat, en fazla 5 saat bireysel direksiyon eğitimi verilmektedir.

Tüm hakları saklıdır © Direksiyon Akademisi 2011
www.makamsoforuegitimi.com - www.ozelsoforegitimi.com - www.onurakcay.com.tr